Дъщерята на сър Род Стюарт – Кимбърли обяви, че очаква второто си дете. 45-годишният модел се включи в Instagram, за да сподели вълнуващата новина, че е в щастливо очакване, разкривайки на феновете си, че ще има момченце.
Бъдещата майка изглежда сияеща, демонстрирайки растящото си коремче в рокля на цветя, докато позира за идилични снимки на открито. Тя е надписала публикацията си с думите: „Момченце ще се появи скоро“.
Кимбърли вече е майка на 13-годишна дъщеря Далайла, която се роди от кратката ѝ връзка с пуерториканския актьор Бенисио дел Торо, който е носител на „Оскар“ за ролята си във филма „Трафик“.
Кимбърли си остана близка с 58-годишния Бенисио, въпреки че двамата се разделиха още преди раждането на дъщеря си, но успяха да я отгледат заедно като грижовни родители като той самият няма други деца.
Новото бебе на блондинката ще се пада пето внуче на 80-годишния Род. Родената в Лос Анджелис Кимбърли е второто от осемте деца на легендарния шотландски поп певец, родено от първата му съпруга – Алана Стюарт, от която има и син – Шон.
През февруари 2022 г. Кимбърли потвърди годежа си с продуцента Джеси Шапира, който обаче едва ли е бащата на бъдещия ѝ син.
По това време тя използва също профила си в Instagram, за да покаже огромния си годежен пръстен с диамант и да обяви, че е готова да се омъжи за Джеси, с когото има връзка от март 2019 г.
Кимбърли сподели сладък кадър, на който се целува с новия си годеник и показва страхотния си годежен пръстен, с надпис: „Завинаги“. Изглежда обаче, че това не било „завинаги“, тъй като двамата се разделиха още същата година, а Кимбърли започна връзка с бившия на Кортни Кардашян – Скот Дисик.
Русата красавица също така беше романтично свързана със звездата от „Laguna Beach“ Талан Торейро и с композитора Сиско Адле.
Алана беше първата съпруга на Род като двамата се ожениха през 1979 г., когато той беше на 34, но се разведоха пет години по-късно. Кимбърли е в отлични отношения със своята мащеха – 54-годишната Пени Ланкастър, която е трета и настояща съпруга на Род Стюарт. Пени сподели сладък коментар до снимките на Кимбърли с думите: „Много се радвам, че отново ставаш модел“
Между майката на Кимбърли – Алана и Пени, Род имаше втора съпруга – новозеландския модел Рейчъл Хънтър. Той се ожени за Хънтър през 1990 г., двамата се сдобиха с две деца – дъщеря Рене и син Лиъм, преди да се разведат през 2006 г.
Стюарт се ожени за Ланкастър на следващата година и заедно двамата посрещнаха синовете Алистър и Ейдън.
Род също така има дъщеря Сара Стрийтър от връзката си със Сузана Бофи от далечната 1963 г., когато той е бил на едва 17 години, но това негово дете е отгледано от осиновителите си.
Той има и още една дъщеря, Руби, родена през 1987 г. от връзката му с Кели Емберг.
За още новини от света на звездите последвайте Tialoto в Instagram и харесайте страницата ни във Facebook