fallback

Хю Джакман с голяма промяна в кариерата на фона на слуховете, че ще се жени за Сътън Фостър

01 April 2025 10:40

Актрисата пък сподели селфи без грим навръх 50-ия си юбилей

Снимка: Getty Images

Хю Джакман обяви голяма промяна в кариерата си „далеч от натиска“ на Холивуд и на фона на твърденията, че е готов да се ожени за приятелката си Сътън Фостър.

Холивудската суперзвезда разкри, че е готов да направи голям скок в професията си. 56-годишният австралийско-британски актьор публикува в социалните си медии, че основава театрална компания.

Престижното начинание, наречено Together, ще поставя пиеси и други театрални събития в малки зали в САЩ и Обединеното кралство. Хю си партнира с носителя на престижни награди продуцент от Уест Енд Соня Фридман за амбициозния проект.

Хю, който освен с актьорската си игра е известен със своя музикален и танцувален талант, също сподели в публикацията в Instagram, че заедно ще организират събития и продукции „отвъд“ Обединеното кралство и САЩ.

Той неотдавна имаше самостоятелно музикално шоу в Radio City Music Hall в Ню Йорк, което беше посрещнато с голям интерес.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sutton Foster (@suttonlenore)

Джакман казва в изявлението си, че новата компания ще бъде „посветена на театър на живо, който е интимен и достъпен“.

„Продукцията на Every Together ще бъде водена от ангажимента да се предложи на публиката шанс да изживее театъра по свеж и увлекателен начин“, добави още звездата от „Върколакът“.

Докато Хю е най-известен на света като филмов супергерой благодарение на франчайза „Върколакът“, роденият в Сидни актьор е любимец на феновете на мюзикъла от десетилетия.

Неговите главни роли, които му донесоха слава като велик човек на песента и танците, включват мюзикълите на Питър Алън „Момчето от Оз“, „Музикалният човек“ и „Оклахома“.

Това идва след новината, че Хю планира да се ожени за приятелката си Сътън Фостър, след като финализира развода си с Дебора-Лий Фърнес. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hugh Jackman (@thehughjackman)

Звездата от „Най-великият шоумен“ обяви публично връзката си със своята колежка от Бродуей през януари, почти две години след като потвърди раздялата си със съпругата си, с която бяха заедно 27 години.

Източник, близък до Хю, наскоро разкри плановете му да се ожени за Сътън, която пък преди броени дни навърши 50 години и сподели щастливо селфи без  грим в своя Instagram профил.

Самата Сътън също обяви през лятото на 2024-та, че се развежда със съпруга си – сценариста Тед Грифин, който е баща на осиновената ѝ дъщеря. Говори се, че искрите между Хю и Сътън са прехвърчали още през 2021 година, когато двамата работиха заедно по The Music Man, но романсът им се е развихрил едва миналата година.

За още новини от света на звездите последвайте Tialoto в Instagram и харесайте страницата ни във Facebook  

Автор на статията:
Teodora Dragoeva
Сподели
0 коментара
fallback