fallback

Сара Джесика Паркър: Не искам да работя с Ким Катрал

04 February 2022 16:30

Актрисата сподели, че не би била съгласна Саманта да се появи в „И просто така“

Снимка: Getty Images

За съжаление на феновете, Кари Брадшоу и Саманта Джоунс най-вероятно повече няма да се разхождат заедно из улиците на Ню Йорк.

Преди няколко дни Сара Джесика Паркър даде интервю пред Variety, в което говори за финала на новия сериал „И просто така“ и възможността Ким Катрал да се завърне за евентуален втори сезон. Въпреки че екранната Саманта категорично отрече слуховете за поява в следващи епизоди на сериала, феновете таяха лека надежда, че решението ѝ може да се промени. Дори това да стане обаче Катрал най-вероятно няма да участва в проекта, защото самата Сара Джесика не го иска.

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker)

„Не мисля, че бих била, защото просто има твърде много неща, които тя каза публично“, отговаря актрисата на въпроса дали някога би била съгласна Ким отново да работи с нея. Тя допълва, че досега не е чела никакви статии относно думите на Катрал, но хората около нея постоянно ѝ казват какво е било споделено с медиите и феновете.

65-годишната Ким многократно е казвала, че повече няма да участва в проекти, които са свързани със Сара Джесика Паркър, цитирайки напрежение между двете. Екранната Кари обаче твърди, че не таи лоши чувства към приятелката си и винаги е готова отново да се срещне с нея. Явно нещата са се променили през последните няколко месеца, като Паркър вече тотално промени мнението си и вече не иска да споделя един екран с Катрал.

Още в началото „И просто така“, който се превръща в леко продължение на „Сексът и градът“, обясни отсъствието на Саманта Джоунс. Оказва се, че тя се е преместила в Лондон, след като достойнството ѝ е било наранено, защото Кари я е уволнила като публицист. Въпреки че Катрал я нямаше физически в епизодите, героинята ѝ остана жива чрез различни истории. Саманта и Кари разменяха няколко съобщения, като се свързаха отново след смъртта на Тузаря.

A post shared by chriss. (@cinekidman)

В последния епизод на „И просто така“, излъчен на 3 февруари, Кари разпръсна пепелта на покойния си съпруг над река Сена в Париж, след което си уговори среща със Саманта. Паркър споделя, че студиото все пак се е срещнало с Ким Катрал, за да проведе важен разговор. „След като не направихме трети филм и продуцентите не успяха да изпълнят това, което тя искаше, трябваше да я чуем и да разберем какво е важно за нея. Просто не се вписа в това, което е важно за нас“, казва актрисата.

Все пак Сара Джесика уверява феновете, че Саманта не е изчезнала от Великолепната четворка. „Саманта е с нас и смятам, че всичко беше представено с много уважение и елегантност. Тя не беше превърната в злодей. Тя беше човешко същество, което сподели чувствата си относно дадена връзка и смятам, че намерихме начин да покажем това заради хората, които я обичат“, допълва актрисата.

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker)

Говорейки за възобновеното приятелство между Кари и Саманта, Паркър казва „Приятелство, което има толкова много история е много ценно“. Допълва, че след смъртта на Тузаря, перспективата на Брадшоу тотално се е променила и тя е започнала да мисли кого и как да обича.

Относно това дали Кари някога ще отиде в Лондон, за да види Саманта, Паркър казва, че всичко трябва да се реши от сценариста Майкъл Патрик Кинг.

Автор на статията:
Дарена Найденова
Сподели
Сара Джесика Паркър Сексът и градът Кари Брадшоу Ким Катрал Саманта Джоунс И просто така
1 коментара
fallback